Автор Гілка: Прошу підтримати місцеву петицію  (Прочитано 15277 раз)

Відсутній slavyansk

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
  • Користувач Linux з 2003 року
У м. Слов'янськ створено петицію "Переведення всіх держаних установ та навчальних закладів на Вільне Відкрите Програмне Забезпечення" http://e-dem.in.ua/slavyansk/Petition/View/3
Прошу підтримати, бо замало голосів. Реєструватися сюди - http://e-dem.in.ua/slavyansk/Account/Register
Можна вказати ваше місто, а проголосувати за адресою Слов'янська, або як хочете.
Прошу підтримати!  :)

r00t x

  • Гість
Re: Прошу підтримати місцеву петицію
« Відповідей #1 : 2016-04-08 18:47:55 »

Відсутній slavyansk

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
  • Користувач Linux з 2003 року
Re: Прошу підтримати місцеву петицію
« Відповідей #2 : 2016-04-08 18:50:49 »
Дуже дякую за підтримку  ;)

Koljan

  • Гість
Re: Прошу підтримати місцеву петицію
« Відповідей #3 : 2016-04-09 15:32:06 »
Дуже дякую за підтримку  ;)

Підтримав, хоч від мого голосу навряд буде багато зиску, сайт по перше місцевий, а я не із Слов’янська, а по друге є певні труднощі при переході на ВПЗ, мало прийняти адміністративне рішення, потрібно ще й фахівців із встановлення та обслуговування але мій особистий досвід вказує на те, що або той фахівець повинен бути постійно під боком, або користувач сам має бути просунутим користувачем ВПЗ у інших випадках конкретний користувач може інколи виявитися безпорадним адже повинна бути певна культура користування ПЗ в цілому, її ту культуру важко вдовбати звичайному споживачеві.

Відсутній slavyansk

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
  • Користувач Linux з 2003 року
Re: Прошу підтримати місцеву петицію
« Відповідей #4 : 2016-04-10 16:31:35 »
Підтримав, хоч від мого голосу навряд буде багато зиску, сайт по перше місцевий, а я не із Слов’янська, а по друге є певні труднощі при переході на ВПЗ, мало прийняти адміністративне рішення, потрібно ще й фахівців із встановлення та обслуговування але мій особистий досвід вказує на те, що або той фахівець повинен бути постійно під боком, або користувач сам має бути просунутим користувачем ВПЗ у інших випадках конкретний користувач може інколи виявитися безпорадним адже повинна бути певна культура користування ПЗ в цілому, її ту культуру важко вдовбати звичайному споживачеві.
Але ж треба колись ту культуру вдовбувати, скільки можна віндозну мало ні з пелюшок культивувати :)

r00t x

  • Гість
Re: Прошу підтримати місцеву петицію
« Відповідей #5 : 2016-04-10 20:05:49 »
не читав і не дивився. толку від цих пітутицій - абсоНуль!

Відсутній slavyansk

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
  • Користувач Linux з 2003 року
Re: Прошу підтримати місцеву петицію
« Відповідей #6 : 2016-04-12 01:06:22 »
не читав і не дивився. толку від цих пітутицій - абсоНуль!
А від чого толк є, мабуть щось треба робити, так? Або нічого зовсім і воно само якось колись вирішіться?

Koljan

  • Гість
Re: Прошу підтримати місцеву петицію
« Відповідей #7 : 2016-04-12 20:39:17 »
Але ж треба колись ту культуру вдовбувати, скільки можна віндозну мало ні з пелюшок культивувати :)

Кожному як то кажуть своє, я вже багатенько бачив чоловік які спочатку загоралися ідеєю Linux але потім тухли після перших труднощів, серйозно пропонувати Linux у державних установах, а особливо для масового використання навряд вийде доти доки користування Linux не буде таким самим простим як користування Windows але от тут я наприклад не прихильник щоб ним так само було легко користуватися, бо разом з цим у Linux прийдуть проблеми з Windows

Відсутній slavyansk

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
  • Користувач Linux з 2003 року
Re: Прошу підтримати місцеву петицію
« Відповідей #8 : 2016-04-13 09:14:54 »
Кожному як то кажуть своє, я вже багатенько бачив чоловік
Мабуть не так вже і багато ;)  Спротив новому завжди є, так, для втілення нового потрібні стійки "олов'яні солдатики". Хочеться всього і відразу, алеж нам революцій не потрібно, ми потихеньку,  2 кроки вперед - крок назад. Важливо не розчаровуватися і наполегливо просувати свою ідею. Повірте, трохи досвіду і маленьких перемог вже є, чого і вам щиро бажаю.

Відсутній taras-fedora-syn

  • Новачок
  • *
  • дописів: 37
  • Карма: +1/-0
Re: Прошу підтримати місцеву петицію
« Відповідей #9 : 2016-04-21 17:24:42 »
звичайному споживачеві
такому потрібен тільки доступ до інтернету а от на державному рівні ВПЗ вигідне бо практично безкоштовне http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1588-2009-%D1%80 просто кабміну треба виконувати свої розпорядження  >:(


Koljan

  • Гість
Re: Прошу підтримати місцеву петицію
« Відповідей #10 : 2016-04-21 22:15:47 »
а от на державному рівні ВПЗ вигідне бо практично безкоштовне

Вигідно це тоді коли буде достатньо фахівців, наразі у державних установах біля конкретних моніторів сидять такі самі лопухи точніше ті самі лопухи кому потрібен лише доступ до інтернету, тому воно ніби й вигідно але немає кому обслуговувати

Відсутній taras-fedora-syn

  • Новачок
  • *
  • дописів: 37
  • Карма: +1/-0

Koljan

  • Гість
Re: Прошу підтримати місцеву петицію
« Відповідей #12 : 2016-04-26 17:41:16 »
згідний але не все так погано https://privatbank.ua/news/privatbank-stal-krupneishim-v-mire-korporativnim-polzovatilem-linux/

Приватбанк вже років з 9-ть як на компах касирів стоїть Лінукс

Відсутній taras-fedora-syn

  • Новачок
  • *
  • дописів: 37
  • Карма: +1/-0
Re: Прошу підтримати місцеву петицію
« Відповідей #13 : 2016-04-26 18:07:28 »
а я тільки сьогодні звернув на це увагу  :)

Відсутній taras-fedora-syn

  • Новачок
  • *
  • дописів: 37
  • Карма: +1/-0
Re: Прошу підтримати місцеву петицію
« Відповідей #14 : 2019-10-01 23:29:11 »
265  [smiley=hello.gif] підтримало петицію
« Змінено: 2019-10-14 21:34:43 від taras-fedora-syn »