Автор Гілка: Я хочу встановити GNU/Linux дистирбутив Ubuntu російськомовн�  (Прочитано 20639 раз)

Відсутній MisterZim

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
Доброго дня. Справа в тому, що я проживаю в селі і в нас немає швидкісного Інтернету для того, щоб завантажити ОС Лінукс, але я дуже хочу собі встановити цю ОС. В нашій місцевості швидкість Інтернету максимум 15 кб/с. Купити диск також ніде не виходить - його немає. У друзів і знайомих також немає. Тому я хочу вас попросити, щоб хтось мені записав на диск ОС Лінукс і прислав поштою. Я адресу можу написати в приватних повідомленнях. Я думаю, що вам не шкода п'яти гривень за пустий диск і лист. Дуже прошу!
« Змінено: 2012-05-27 16:39:56 від MisterZim »

r00t x

  • Гість
Без проблем. АЛЕ краще вам не один диск вимагати выд нас, а декілька, тому що є ймовірність того, що один дистр не схоче встановлюватись. То тоді можна спробувати інший. Напишіть ТУТ що ви хочете.
Який саме убунту, весрію яку???

---
Але особисто я б не радив вам починати з Убунти!!!
---
Я вам не обіцяю завтра або післязавтра надіслати дистрибутиви, бо маю інші справи.

r00t x

  • Гість
А також вкажіть будь-ласка яке у вас* залізо. Процесор, відеокарта, оперативна память...

---
*нєє-є, ну звісно що не у вас, а вашого компутера.

idontremember

  • Гість

Відсутній Paul Carroty

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 144
  • Карма: +0/-0
Область яка? Я б також не радив починати з убунти. Чисто з технічної сторони вам би знадобились кілька DVD з дебіаном чи іншим дистрибутивом, в якому можна звантажити репозиторії на DVD. Також би радив скористуватись цією акцією, це не тупа комерційна реклама - вони дійсно висилали мені диски в часи поганого інтернету.
« Змінено: 2012-05-28 12:22:35 від Gunner.ua »

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Так бажано параметри компа, щодо дистру - для новачків убунту не так і погано - не слухайте "червонооких" - звісно якщо хочете вивчати вам знадобиться й консоль, але хто сказав що в убунті її немає?
якщо щось старіше то мандріва - мають навіть мандрейк (стара назва).

Загалом до чого тяжієте? просто працювати чи вивчати?
« Змінено: 2012-05-30 21:55:54 від djalin »

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Щодо убунти та інших "Людських дистрів" срач тут, це цікаво.

r00t x

  • Гість
для новачків убунту не так і погано - не слухайте "червонооких"
;D Хто тут чарівноокий? Я зараз  [smiley=mr47_04.gif] .

евгений

  • Гість
Вже пройшов рік, то інтернет зявився?
Можу запропонувати ALTLinux. Правда  інформації по ній , маловато, и піддержку на форумах я не найшов.      
 В Убунту  з цим краще,  и якщо програми потрібно, там є  пошук, або на форумах.
 Тепер про   ALTLinux. Система розроблена україна , росія, и ще хтось там,  для навчальних закладів. Є офіційна підтримка, і оновлення. По умовчанню встановлюеться багато програм, ( в убунту, їх потрібно , докомлектовути, ( примітка . Я не принижую убунту, просто вона , як я зрозумів , заточується під користувача, в цьому її +). альлинук тоже можна , докомлектовути як хочеш, але в цьому я не помічник.   Як і убунту є консоль, правда я тоже знею не дружу.  На це потрібен час , щоб навчитись , и розібратись, а я вже я говориться старий  став.  На деяких дистрибутивах , є “wine”, можливо запусти деякі програми с винди.  Мені нравиться  дистрибутив “учитель , майстер” .  Поставив . Настроїв , робочий стіл,  і все що мені потрібно стоїть.  Єдине потрібно , підбирати під машину, бо дуже старі дистрибутиви , можуть і  не пітримуватись.  Якщо інтересно  і актуально ще, то пиши, або найди в інтернеті інформацію про нього.  На стільки довго , при слабому інтернеті ставитись буде, не знаю? Може це і буде перешкодою,  бо після , інсталяції , система просить про оновлення .  Принтер сама піднімає, правда принтери під линуксом ( як я замітив и убунтую теж)  повільніще працюють , ніж під виндою.
В общому , інтерсно . Пиши.  
С повагою . Евген.