Автор Гілка: Raspberry Pi — компутор за 35$  (Прочитано 28473 раз)

Відсутній Yury_Bulka

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 440
  • Карма: +0/-0
  • муз́ика
« Змінено: 2012-03-17 18:57:45 від lvm »
http://freeUser.org.ua/ — колективний досвід із застосування вільних програм

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Raspberry Pi — компутор за 35$
« Відповідей #1 : 2012-03-02 23:22:12 »
Мммм. Цікавенько. Але додайте до нього корпус, трішки маркетингу, націнки дилерів та митні збори — вийде усі $350.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Paul Carroty

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 144
  • Карма: +0/-0
Re: Raspberry Pi — компутор за 35$
« Відповідей #2 : 2012-03-16 20:47:11 »
Причому тут маркетинг та дилери, якщо купити можна на офсайті?

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Raspberry Pi — компутор за 35$
« Відповідей #3 : 2012-03-17 16:04:42 »
Ну, так, в даному разі вони потрудилися продавати це самостійно. А не взялися через мережу дилерів.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Raspberry Pi — компутор за 35$
« Відповідей #4 : 2012-12-17 19:52:55 »
Мммм. Цікавенько. Але додайте до нього корпус, трішки маркетингу, націнки дилерів та митні збори — вийде усі $350.
Менше, десь $65-100.
520 грн. - модель В ревізія 2 з ОЗУ 512 МБ
500 грн. - модель В ревізія 2 з ОЗУ 512 МБ
814 грн. - модель В ревізія 1 з ОЗУ 256 МБ
« Змінено: 2012-12-17 19:53:24 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: Raspberry Pi — компутор за 35$
« Відповідей #5 : 2013-03-13 10:17:19 »
як ви гадаєте чи цей компутор потягне відео HD з торрент-тб ? Бо кажуть ніби з HD  справляється, та мені не віриться, бо 1 ядерний 1.6 ггц семпрон не справлявся нормально, а тут якийсь арм і ніби все чудово...
« Змінено: 2013-03-13 10:40:55 від tarasian666 »
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

idontremember

  • Гість
Re: Raspberry Pi — компутор за 35$
« Відповідей #6 : 2013-03-13 16:20:40 »
??? йпть, то щось не воно. Взагалі-то ідея чудова - можна в кишеню вкинути такий компутер і носити з собою.

Дивно... без ЖД? не знаю що то за система...

А для охолодження холодильник з собою носити потрібно  :-/ чи що?
« Змінено: 2013-03-13 16:21:04 від idontremember »

Відсутній anatolijd

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 325
  • Карма: +0/-0
Re: Raspberry Pi — компутор за 35$
« Відповідей #7 : 2013-03-13 17:31:10 »
ми купили таких дві штуки . одну на  "ардуїно юа" і іншу на амазоні.
брали одразу  з корпусами -  вишло по  $80 , і в обидвох випадках приїхало через 3-5 днів.

Що можу сказати - швидкодія десь така як в тих перших нетбуків. Відчуття загальмованості є і не зникає, особливо коли звик до Intel i-5.
Програвання HD-відео sucks. Ми навіть не стали пробувати його тюнити, вирішили не витрачати час. Можливо XBMC-дистр має якісь хитрі хаки, але стандартний Raspbian з відео не справляється.

Зато ми впихнули туди httpd+mysql+ruby+redmine, і воно впевнено тягнуло цю кишенькову вікі :)



Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Raspberry Pi — компутор за 35$
« Відповідей #8 : 2013-03-13 18:33:39 »
як ви гадаєте чи цей компутор потягне відео HD з торрент-тб ? Бо кажуть ніби з HD  справляється, та мені не віриться, бо 1 ядерний 1.6 ггц семпрон не справлявся нормально, а тут якийсь арм і ніби все чудово...
В цьому чуді апаратна підтримка наявна, тож якщо знайдете плеєр який її підтримує - матимете файне HD.. :)
« Змінено: 2013-03-13 18:33:51 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Raspberry Pi — компутор за 35$
« Відповідей #9 : 2013-03-13 18:37:25 »
??? йпть, то щось не воно. Взагалі-то ідея чудова - можна в кишеню вкинути такий компутер і носити з собою.

Дивно... без ЖД? не знаю що то за система...

А для охолодження холодильник з собою носити потрібно  :-/ чи що?
Там замість HDD використовується картка пам'яті, якщо бажаєте HDD то є аналоги з SATA портом, але їх вартість десь 1000-1400 грн. (залежить на скільки вирішать на вас нажитися), щодо охолодження - система має низьке виділення тепла тому воно пасивне, фактично це те саме що в сучасному мобільному телефоні.
« Змінено: 2013-03-13 18:40:07 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

idontremember

  • Гість
Re: Raspberry Pi — компутор за 35$
« Відповідей #10 : 2013-03-13 18:56:56 »
Off-topic:
...щодо охолодження - система має низьке виділення тепла тому воно пасивне, фактично це те саме що в сучасному мобільному телефоні.
Мобілтелефони також можуть розжарюватися (тобто батарея живлення перегрівається)

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Raspberry Pi — компутор за 35$
« Відповідей #11 : 2013-03-13 21:53:11 »
Off-topic:
...щодо охолодження - система має низьке виділення тепла тому воно пасивне, фактично це те саме що в сучасному мобільному телефоні.
Мобілтелефони також можуть розжарюватися (тобто батарея живлення перегрівається)
Ну тут немає батареї, тож немає чому розжарюватися.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: Raspberry Pi — компутор за 35$
« Відповідей #12 : 2013-03-14 09:27:57 »
ми купили таких дві штуки . одну на  "ардуїно юа" і іншу на амазоні.
брали одразу  з корпусами -  вишло по  $80 , і в обидвох випадках приїхало через 3-5 днів.

Що можу сказати - швидкодія десь така як в тих перших нетбуків. Відчуття загальмованості є і не зникає, особливо коли звик до Intel i-5.
Програвання HD-відео sucks. Ми навіть не стали пробувати його тюнити, вирішили не витрачати час. Можливо XBMC-дистр має якісь хитрі хаки, але стандартний Raspbian з відео не справляється.

Зато ми впихнули туди httpd+mysql+ruby+redmine, і воно впевнено тягнуло цю кишенькову вікі :)


Та от власне планується медіацентр на xbmc,  але без torrent stream мені воно не потрібне, а наразі є тільки deb пакети цього чуда і нічого більше не викладають, а ще задумався що там потрібні deb arm пакети яких також нема, так що наразі все одно нічого з того не вийде. Так що буду шукати mini itx корпус )
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

Відсутній ReAl

  • Новачок
  • *
  • дописів: 21
  • Карма: +0/-0
Re: Raspberry Pi — компутор за 35$
« Відповідей #13 : 2013-03-15 13:32:34 »
ми купили таких дві штуки . одну на  "ардуїно юа" і іншу на амазоні.
брали одразу  з корпусами -  вишло по  $80 , і в обидвох випадках приїхало через 3-5 днів.
Без корпусу, без SD-карти, з британського RS. $43
З урахуванням курсу, по якому банк закинув на інтернет-картку гривні,  майже точно 350 грн.
Доїхало за десять днів (дев’ять днів та десять ночей, якщо точніше, бо оплатив пізно ввечері, а отримав зраночку).
На RS-Україна просили 400 грн. Не дивився навіть, це з доставкою чи без, бо «нема на складі в Британії» (ну то я оплатив у Британії і воно приїхало).

Поколупатися ще майже не встиг, нема коли.
Час завантаження від «пхнув живлення» до «випали іконки на десктоп» близько хвилини і різниця між SDHC class 4 та SDHC class 10 (кінгстонівська 100x, обіцяють 16 МБ/с) секунд десять.
Те, що спробував — враження десь десятирічної давності, недалеко від атлона-550. Але на ньому тоді багатенько зроблено було ;-)

Програвання HD-відео sucks.
Може, треба за пару фунтів ключ до кодека купити?
« Змінено: 2013-03-15 13:39:08 від ReAl »
Самотнє сонце
пригортає тигра та
пестить метелика.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Raspberry Pi — компутор за 35$
« Відповідей #14 : 2013-03-15 22:55:28 »
ми купили таких дві штуки . одну на  "ардуїно юа" і іншу на амазоні.
брали одразу  з корпусами -  вишло по  $80 , і в обидвох випадках приїхало через 3-5 днів.
Без корпусу, без SD-карти, з британського RS. $43
З урахуванням курсу, по якому банк закинув на інтернет-картку гривні,  майже точно 350 грн.
Доїхало за десять днів (дев’ять днів та десять ночей, якщо точніше, бо оплатив пізно ввечері, а отримав зраночку).
На RS-Україна просили 400 грн. Не дивився навіть, це з доставкою чи без, бо «нема на складі в Британії» (ну то я оплатив у Британії і воно приїхало).

Поколупатися ще майже не встиг, нема коли.
Час завантаження від «пхнув живлення» до «випали іконки на десктоп» близько хвилини і різниця між SDHC class 4 та SDHC class 10 (кінгстонівська 100x, обіцяють 16 МБ/с) секунд десять.
Те, що спробував — враження десь десятирічної давності, недалеко від атлона-550. Але на ньому тоді багатенько зроблено було ;-)

Програвання HD-відео sucks.
Може, треба за пару фунтів ключ до кодека купити?
Не завадить..
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..