Автор Гілка: Гарний GNOME  (Прочитано 136943 раз)

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Гарний GNOME
« : 2007-09-25 23:43:28 »
...або за що ми любимо лінукс. Навіть при такій завантаженій системі вдається нормально працювати (хоча підгальмовування при запуску програм/зміні стільниці відчувається). Сподіваюся такої ж активності скріншотів у цій темі, як у гілці про KDE. Гномерам теж є чим пишатися, нє?
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Гарний GNOME
« Відповідей #1 : 2007-09-26 01:19:01 »
Нічого так, дефолтненько...

За htop, smp і аптайм - +1
За іконки на стільниці і мазню -1. І зі свопом явний перебор...

А чого у gnome-terminal заголовок порожній?=))

Відсутній SerhiiKo

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
Re: Гарний GNOME
« Відповідей #2 : 2007-09-26 09:40:39 »
А кого це ви закрили на шпалері? :)

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Гарний GNOME
« Відповідей #3 : 2007-09-26 13:06:30 »
Цитата
За іконки на стільниці і мазню -1. І зі свопом явний перебор...
 
А чого у gnome-terminal заголовок порожній?=))
порожні заголовки і мазня - результат обробки скріншота ґімпом (конфіденційність і блаблабла).
іконки - дефолтні, дійсно.
хлам на стільниці - на столі, де стоїть цей комп, такий самий хлам - творчий розгардіяш, так би мовити %)
щодо свопу, зробив великим на всяк випадок, щоб комп точно не завис - місце на вінчестері дозволяє не економити на цьому.

Цитата
А кого це ви закрили на шпалері?
двох гарних дівчаток, ха-ха.  
« Змінено: 2007-09-26 13:09:57 від noddeat »
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Гарний GNOME
« Відповідей #4 : 2007-09-26 13:23:27 »
хлам на стільниці - на столі, де стоїть цей комп, такий самий хлам - творчий розгардіяш, так би мовити %)
щодо свопу, зробив великим на всяк випадок, щоб комп точно не завис - місце на вінчестері дозволяє не економити на цьому.
Існує інформація про те, що надмірний розмір свопу призводить до гальмів. У всякому разі, я більше 512 М не відводжу (на роботі 2 гіга при трьох гігах пам'яті), і вони в мене весь час порожні. Аптайми в середньому - від двох до десяти днів.

Цитата
А кого це ви закрили на шпалері?
двох гарних дівчаток, ха-ха.  
Фотку в студію! Я розцінюю це як спробу приховати гарних дівчаток від ком'юніті[smiley=mr47_04.gif]

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Гарний GNOME
« Відповідей #5 : 2007-09-26 16:40:52 »
Цитата
Існує інформація про те, що надмірний розмір свопу призводить до гальмів. У всякому разі, я більше 512 М не відводжу (на роботі 2 гіга при трьох гігах пам'яті), і вони в мене весь час порожні. Аптайми в середньому - від двох до десяти днів.
 
якщо гальма і є, то я їх не відчуваю  ;D Єдине що, цей своп з'їдає 200М фізичної пам'яті (якщо вірити htop-у), а ось це є приводом його зменшити вдвічі.
Цитата
Фотку в студію! Я розцінюю це як спробу приховати гарних дівчаток від ком'юніті
пермішн мусив спитати. почистив стільницю трохи, ось вам повна версія:
« Змінено: 2007-09-26 16:41:36 від noddeat »
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Re: Гарний GNOME
« Відповідей #6 : 2007-09-26 19:31:23 »
Хтось дивувався, що в мене 4 робочих стільниці. ;) А Ви спитайте пана noddeat, навіщо йому аж 8. :o
Linux. The future is open.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Гарний GNOME
« Відповідей #7 : 2007-09-26 19:33:16 »
Хтось дивувався, що в мене 4 робочих стільниці. ;) А Ви спитайте пана noddeat, навіщо йому аж 8. :o
щоб не згортати вікна. Одна стільниця - одне розгорнуте на весь екран вікно або 2-3 вікна gnome-terminal. Мені зручно. На скріншоті, як бачите, зайнято 4 стільниці, а зазвичай буває і 6-7.

У компіз/берилі мені не подобається те, що там стільницями неможливо користуватися - або desktop cube з чотирма стільницями, або насолоджуйся глюками. Через це в пекло надійслав їх обох. На скріншоті добре видно, що запущено на кожній стільниці, в compiz/beryl чомусь іконку видно лише на поточній стільниці. Майже як у СРСР - були ракети, і водночас не було голки з ниткою.
« Змінено: 2007-09-26 19:36:41 від noddeat »
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Гарний GNOME
« Відповідей #8 : 2007-09-26 19:46:20 »
Хтось дивувався, що в мене 4 робочих стільниці. ;) А Ви спитайте пана noddeat, навіщо йому аж 8. :o
Особисто в мене за тиждень роботи (особливо коли реально програмуванням доводиться займатись, а не написанням гір листів на тему "всі ви дурні, один я розумний") кількість стільниць перевалює за 10 і пейджер перестає влазити в панель...  В мне додавання на кібіндінг повішено=))

Відсутній Абрамчук Вадим

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • Графоман LOU третього (четвертого?) пришестя
Re: Гарний GNOME
« Відповідей #9 : 2007-09-27 16:15:20 »
Хтось дивувався, що в мене 4 робочих стільниці. ;) А Ви спитайте пана noddeat, навіщо йому аж 8. :o
щоб не згортати вікна. Одна стільниця - одне розгорнуте на весь екран вікно або 2-3 вікна gnome-terminal. Мені зручно. На скріншоті, як бачите, зайнято 4 стільниці, а зазвичай буває і 6-7.

У компіз/берилі мені не подобається те, що там стільницями неможливо користуватися - або desktop cube з чотирма стільницями, або насолоджуйся глюками. Через це в пекло надійслав їх обох. На скріншоті добре видно, що запущено на кожній стільниці, в compiz/beryl чомусь іконку видно лише на поточній стільниці. Майже як у СРСР - були ракети, і водночас не було голки з ниткою.
Хмм... Показати? Я без куба маю чотири стільниці. І нічого.
Debian GNU/Linux lenny/sid
MontaVista Linux (Motorola ROKR Z6). Міняю на A1200.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Гарний GNOME
« Відповідей #10 : 2007-09-27 16:21:19 »
це що? compiz fusion? ну почекаю до реліза, побачу. А чи можна там 8 стільниць? без кубів?
« Змінено: 2007-09-27 16:22:12 від noddeat »
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Абрамчук Вадим

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • Графоман LOU третього (четвертого?) пришестя
Re: Гарний GNOME
« Відповідей #11 : 2007-10-02 08:44:16 »
Та хоч всі 16.
Debian GNU/Linux lenny/sid
MontaVista Linux (Motorola ROKR Z6). Міняю на A1200.

Відсутній Andy Borovy

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 139
  • Карма: +0/-0
  • Працюю там, де цікаво
Re: Гарний GNOME
« Відповідей #12 : 2007-10-02 13:37:16 »
А це мій творчий розгардіяш :-)
Openbox та тема Darkilouche.
Малюнок взяв з сайту трансфанів :-)
« Змінено: 2007-10-02 13:40:22 від AndyBorovy »
Без уст я іронічний жах,
Що упирем ікластим став би
З очима ніжними кульбаби,
Якби не очі в дзеркалах.

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Re: Гарний GNOME
« Відповідей #13 : 2007-10-02 19:44:19 »
Openbox та тема Darkilouche.

А як зробити Openbox схожий на гноме, та навішати аплети від гнома?
Linux. The future is open.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Гарний GNOME
« Відповідей #14 : 2007-10-02 19:52:25 »
Openbox та тема Darkilouche.

А як зробити Openbox схожий на гноме, та навішати аплети від гнома?
killall metacity; openbox &